2.ULUSLARARASI İŞLETME DERGİSİ PARİS SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ

2.ULUSLARARASI İŞLETME DERGİSİ PARİS SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ

Her türlü sorularınız için:

Telefon: 0312 5660020
WhatsApp: 0 530 501 55 59

Kıymetli Katılımcılar,
Uluslararası Bilimsel Araştırma ve Strateji Geliştirme Derneği (UBSDER) ve Akademik Paylaşım Platformu olarak Kongrelerimiz dahilinde çok sayıda farklı bilimsel çalışmayı bir araya getirmeyi amaç edindik. Kongrelerimizde bilim insanları, araştırmacılar, öğrenciler ve uygulayıcılar bir araya gelerek araştırma sonuçlarını ve deneyimlerini paylaşmakta, sohbet ortamında geçen oturumlarımızda bilim şöleni yaşanmaktadır. Kongrelerimiz kalitesiyle, öğrencilerin, akademisyenlerin, endüstri ve iş dünyası araştırmacılarının çalışmalarına katlı sağlamaktadır.

Kongrelerimiz hem yüz yüze hem de çevrim içi ortamda gerçekleştirilecektir. Çevrim içi bildiri sunacak yazarlar kendilerine kongre programı ile ulaştırılacak olan link ve şifre ile sisteme giriş yapacaklardır. Kongremizde bildiri sunma hakkına sahip yazarların tümü aynı anda sistem üzerinden bildirileri dinleyebilecek ve soru sorabileceklerdir.

Bildirilerin sadece yazarları tarafından sunulması gerekmektedir. Ancak çevrim içi sunum yapacak yazarın gerekli internet bağlantısı, ses ve sunum sistemine sahip yeterli bir bilgisayar üzerinden sunumdan en az 15 dakika önce hazır bulunması gerekmektedir. Sunum yapmadan önce kendilerini tanıtmaları ve kameralarını açık tutmaları zorunludur. Kamerasını sunum sırasında açık tutmayan katılımcılara katılım sertifikaları kurallarımız gereği verilemez. Özetler, ve tam metinler hakemler tarafından titizlikle incelenmektedir. Hakem onayı alan bildiriler sunum hakkına sahip olacak ve kendilerine kabul mektubu gönderilecektir.

Kabul mektubu alındıktan sonra ödeme yapılarak dekontun ilgili kongrenin mail adresine gönderilmesi ile kayıt işlemi tamamlanır.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

Tarih

Ara 21 - 24 2023
Expired!

Zaman

All Day
QR Code

Comments are closed.